Portfolio

Tak prezentują się projekty w które jesteśmy aktualnie zaangażowani. Posiadamy doświadczenie w marketingu internetowym, social mediach, pozycjonowaniu stron internetowych – w tym sklepów internetowych. Tworzymy kampanie, które podbijają Internet i przynoszą klientów do naszych partnerów. Od lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną, jednak doskonale znamy zasady panujące w ecommerce i marketingu internetowym.

Transit Center

Zarządzamy profilami firmowymi lidera handlu częściami do samochodów dostawczych  Europie. Współtworzymy kampanie marketingowe, pomagamy w rozwoju sprzedaży e-commerce. Profil firmowy obserwuje przeszło 60 tysięcy ludzi! Napisaliśmy kilkaset tekstów pozycjonerskich z zakresu motoryzacji na temat części do forda transita.

Akan

Stworzyliśmy wielojęzyczną stronę internetową firmy Akan, która produkuje meble premiumDokonaliśmy analizy fraz kluczowych oraz konkurencji, tworząc strategię dalszej promocji firmy w Internecie. Współpraca objęła również szkolenie pracowników z zagadnień związanych z SEO.

Polski van

Zrealizowany projekt – portal internetowy poświęcony dostawczakom. Zajęliśmy się redakcją wszystkich tekstów, uczestniczyliśmy w testach, zrzeszając miłośników samochodów dostawczych.

Bramy Hormann Inowrocław

Stworzyliśmy stronę internetową dla Autoryzowanego Partnera Hormann i Nice, specjalizującego się w bramach i napędach. Dokonaliśmy także optymalizacji wizytówki firmy In-Go Paczkowski bramy Inowrocław.

bramy inowrocław

Lakiernik Inowrocław

Stworzyliśmy stronę internetową dla Auto Komplex Lak, specjalizującego się w blacharstwie i lakiernictwie. Profesjonalny lakiernik Inowrocław wzmocnił swoją pozycję.

Radca prawny Andrzej Kokot

Stworzyliśmy stronę internetową dla Kancelarii Radcy Prawnego Andrzeja Kokota. Stworzyliśmy wizytówkę google oraz pomogliśmy w pozycjonowaniu oraz uzyskaniu opinii dotyczących kacelarii radca prawny Inowrocław.

Kancelaria Kokot Inowroclaw

SEO FOR LAW

Nasz własny projekt, skupiający się na konkretnej niszy marketingu jaką jest marketing prawniczy. Pomagamy kancelariom prawnym w poprawie widoczności ich stron i wizytówek w wynikach wyszukiwania. Reklama dla prawnika? Z nami jest to możliwe!

Ezoteriko

Stworzyliśmy internetowy sklep ezoteryczny, oferujący rozkłady kart tarota, rytuały ezoteryczne i różnego rodzaju usługi związane z zagadnieniami ezoterycznymi. Odpowiadamy za SEO sklepu oraz jego funkcjonalność.

Globalrallycross.com

Zamknięty projekt – międzynarodowy portal poświęcony wyścigom samochodowym typu rallycross. Przeprowadzaliśmy profesjonalne reportaże z Mistrzostw Polski Rallycross, jak i zawodów World RX. Działalność w sezonach 2018-2021.

Optistone

Stała współpraca w zakresie redakcji tekstów (copywriting) z zagadnień transportowych, energetycznych oraz marketingowych. 

Kapral-car

Współpracowaliśmy z Legalną Stacją Demontażu Pojazdów, specjalizującą się w autokasacji oraz sprzedaży części używanych. Udało się zwiększyć rozpoznawalność marki Kapral-Car, zrzeszając fanów motoryzacji z całej Polski. Promowaliśmy ekologię, realizując zlecenia z zakresu marketingu internetowego.

Scroll to Top