Portfolio

Tak prezentują się projekty w które jesteśmy aktualnie zaangażowani. Posiadamy doświadczenie w marketingu internetowym, social mediach, pozycjonowaniu stron internetowych – w tym sklepów internetowych. Tworzymy kampanie, które podbijają Internet i przynoszą klientów do naszych partnerów. Od lat związani jesteśmy z branżą motoryzacyjną, jednak doskonale znamy zasady panujące w ecommerce i marketingu internetowym.

transit Center

Zarządzamy profilami firmowymi lidera handlu częściami do samochodów dostawczych  Europie. Współtworzymy kampanie marketingowe, pomagamy w rozwoju sprzedaży e-commerce. Profil firmowy obserwuje prawie 50 tysięcy ludzi! Napisaliśmy kilkaset tekstów pozycjonerskich z zakresu motoryzacji.

Monika Morzyńska-Wicik Transit Center

Współpracujemy z panem Pawłem od dłuższego czasu. Rozwinął nasze media społecznościowe oraz bierze czynny udział w budowaniu kampanii reklamowej mojej firmy.

Monika Morzyńska-wicikKapral-car

Współpracujemy z Legalną Stacją Demontażu Pojazdów, specjalizującą się w autokasacji oraz sprzedaży części używanych. Profile Kapral-Car słyną z dobrego poczucia humoru i zrzeszania fanów motoryzacji z całej Polski. Promujemy ekologię, realizujemy zlecenia z zakresu marketingu internetowego.

Jestem zadowolony ze współpracy, polecam.

Marcin KasprzakPolski van

Nowy projekt – portal internetowy poświęcony dostawczakom. Zajmujemy się redakcją wszystkich tekstów, uczestniczymy w testach i zbieramy miłośników samochodów dostawczych.Bramy Hormann Inowrocław

Stworzyliśmy stronę internetową dla Autoryzowanego Partnera Hormann i Nice, specjalizującego się w bramach i napędach. Dokonaliśmy także optymalizacji wizytówki firmy In-Go Paczkowski.

bramy inowrocław

Globalrallycross.com

Zamknięty projekt – międzynarodowy portal poświęcony wyścigom samochodowym typu rallycross. Przeprowadzaliśmy profesjonalne reportaże z Mistrzostw Polski Rallycross, jak i zawodów World RX. Działalność w sezonach 2018-2021.Radca prawny Andrzej Kokot

Stworzyliśmy stronę internetową dla Kancelarii Radcy Prawnego Andrzeja Kokota. Stworzyliśmy wizytówkę google oraz pomogliśmy w uzyskaniu opinii dotyczących firmy.

Kancelaria Kokot Inowroclaw
Scroll to Top