O NAS

Kim jesteśmy? Jaka jest nasza misja?

Internetowa Agencja Marketingowa

Dlaczego reklama w Inowrocławiu?

Inowrocław według danych GUS zamieszkuje ok. 72 tysiące ludzi, a historia tego miasta zaczęła się już w XI wieku! Małomiasteczkowy klimat potrafi odstraszyć przedsiębiorców, jednak otwiera również nowe możliwości dla bardziej pomysłowych właścicieli firm.

INOREKLAMA, SEOFORLAW

Nasza agencja specjalizuje się w marketingu prawniczym oraz pozycjonowaniu sklepów internetowych. Inowrocław posiada niewykorzystany potencjał, który wspólnie możemy rozwinąć. Bez względu na to, czy prowadzisz lokal gastronomiczny, firmę transportową, czy chociażby biuro rachunkowe – Internet otwiera przed Tobą szereg możliwości. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć skrzydła. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektów, które zrealizowaliśmy?

NOWE ROZWIĄZANIA, SPRAWDZONE REZULTATY

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy doświadczenie w marketingu e-commerce, a jedną z naszych specjalizacji są firmy motoryzacyjne. 

SKLEPY INTERNETOWE

Pozycjonowanie organiczne oraz optymalizacja ścieżek sprzedaży to absolutne fundamenty funkcjonowania biznesu w świecie ecommerce. Lepsza pozycja w przeglądarkach to prosta droga do większych zarobków.

Marketing Motoryzacyjny

Jedną z naszych specjalizacji jest marketing motoryzacyjny - od imprez związanych z motorsportem, przez handel częściami i samochodami. Nie tylko wiemy czym jest piastobęben, czy chociażby wałek atakujący - wiemy również jak sprzedawać te produkty z sukcesem!

Paweł Kokot

Syn Internetu, CEO

Pacta sunt servanda

Marketing
prawniczy

dozwolona reklama
kancelarii prawniczych

Zgodnie z §23 Kodeksu etyki adwokackiej, adwokata obowiązuje zakaz korzystania z reklamy. Na prawników nałożony jest również zakaz pozyskiwania klientów w sposób sprzeczny z godnością zawodu oraz współpracy z podmiotami pozyskującymi klientów z naruszeniem prawa lub zasad współżycia społecznego. Dość mocno ogranicza to pole manewru w pozyskiwaniu nowych klientów. Jakie praktyki są dozwolone? Co kryje się pod hasłem marketing prawniczy?

INOREKLAMA.PL - Internetowa agencja marketingowa

Od pomysłu do realizacji

Droga od idei do efektu końcowego bywa zawiła. Dzięki nam można uprościć tę drogę i uzupełnić ją o nowe pomysły.

Kreatywność to podstawa

Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Co zrobić żeby klienci zdecydowali się na Twój produkt? Czasami do osiągnięcia rezultatów potrzebna jest wizja, odrobina szaleństwa i nieszablonowe myślenie. W innych przypadkach sprawdza się systematyczność i ciężka praca. Razem dobierzemy indywidualne rozwiązania na marę Twojego biznesu.

Jasne, uczciwe warunki współpracy

Nie będziemy zamęczać Cię telefonami, nie będziemy mydlić oczu. Jeżeli prowadzisz biznes to z pewnością spotkałeś się z masą propozycji dotyczących pozycjonowania stron, bądź marketingu sieciowego. U nas nie ma ukrytych kosztów i niedomówień.

Dobre treści na twoje strony!

Copywriter motoryzacja

Teksty pozycjonerskie seo

Napisałem setki tekstów pozycjonerskich z zakresu motoryzacji, fotowoltaiki oraz transportu. Prowadziłem dwa niezależne portale motoryzacyjne: Globalrallycross.com oraz polskivan.pl, blogi firmowe. Współpracuję z sklepami internetowymi, portalami motoryzacyjnymi i dostarczam treści, które trafiają na szczyt wyszukiwarki Google.

copywriter samochodyu

„Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci”

Philip Kotler

Potwierdzam wysokie kwalifikacje i predyspozycje Pana Pawła do czynności z zakresu marketingu internetowego. Nasza współpraca przełożyła się na poprawę wizerunku firmy Transit Center w Internecie.

Scroll to Top